Paní Dýně

Sdílet
Jarní jógový víkend s Ivetou Kovalskou
24.03.2023 - 26.03.2023

JARNÍ jógový víkend 

Termín: 24. - 26. března 2023

Ubytování: Hotel Pod Kokšínem, Hořehledy 

Pokoje: 2-3-4 lůžkové pokoje hotelového typu (manželské nebo oddělené postele)

Strava: plná penze vegetariánská, pitný režim

Vyváženou vegetariánskou stravu zajišťuje Paní Dýně. Můžeme se těšit na její chutné a lahodné pokrmy a dobroty. Strava je důležitým základem pro celkovou harmonii těla.

Program: 8-10 hodin lekcí jógy + doprovodný program 

Souvislá praxe během víkendu dává možnost zaměření na celistvost jógového učení a tedy sounáležitost a rovnováhu pohybu, stravy, denního rytmu a odpočinku . Rozvíjíme praxi a témata jako je: dech (pranayama), čistící techniky (šatkarma/šatkrija), soustředění, koncentrace (dharana), meditace (dhyana), relaxace, flexibilita (ásana), kontrola myšlenek (pratyahara, mantry, mudry, bandhy, kreativita, filozofie jógy (yama, niyama) a další. Též je postaráno o doprovodný program, také dostupná literatura k nahlédnutí. Mimo náplň programu dávám podněty pro drobné doplňkové úkoly, které si každý může plnit ve volném čase a jsou určeny pro hlubší poznání a osobní rozvoj.

Nástin programu: začátek ubytování v pátek cca po 15h,  srazem před večeří a info a následně večeře cca v 18h, večerní jógová praxe a meditace/relaxace. Sobota ráno čistící techniky, dechová praxe, ranní protažení, snídaně, dopolední klidná praxe, oběd, odpolední vycházka nebo odpočinek, lekce před večeří, večeře, program po večeři včetně meditace a relaxace na závěr pro klidný spánek. Neděle dopoledne podobně jako sobota a končí se obědem okolo 13h. Ubytování ukončeno ve 14h. 

Během pobytu jsem samozřejmě k dispozici pro konzultace a dotazy. Program se mění podle potřeb účastníků, únavy, kondice a u aktivit venku též podle počasí.

Finální verze programu spolu s dalšími informacemi, co si přibalit s sebou, přijde přihlášeným v e-mailu cca týden před pobytem. 

Cena: 3.900 Kč

V ceně je ubytování, strava, pitný režim, program, doprovodný program, parkování

Úhrada: záloha 2.200 Kč do 10. 2. 2023 (lze uhradit i celý pobyt najednou), doplatek 1.700 Kč hotově na místě. 

Místo je pevně rezervováno až po zaplacení zálohy. Záloha je nevratná. V případě nemožnosti se účastnit pobytu můžete za sebe poslat náhradu. Pokud taková situace nastane, pomáhám s jejím řešením a hledáním náhradníka. 

Přihlášení a předběžná rezervace na e-mail: ivetakovalska@seznam.cz

Těším se na Vás,
Iveta Kovalská
tel. 774 271 091 
https://www.radostiodivet.cz/

Upozornění: Toto není akce pořádaná firmou Paní Dýně, proto zde nemůžete uplatnit slevu Jíme jinak.