Paní Dýně

Sdílet
Zimní zdravá dovolená v Rakousku
22.03.2020 - 29.03.2020

Akci pořádá spolkek Macro Life, nezisková organizace. Na pobytu je strava pod vedením kuchařky Lenky Rojíkové, Paní Dýně.

Termín: 22. – 29. 3. 2020

Místo: Chata Feldalm, Auffach, Tyrolsko, Rakousko

Ubytování: Chata Feldalm je tradiční tyrolská chata ve dřevěném stylu, na 3 podlažích se nachází dvou a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, stejně tak všechny pokoje mají přístup na balkón. Pokoje jsou také vybaveny TV a Wi-Fi. Na chaťe je dále společná jídelna v tradičním stylu, společenská místnost se stolním tenisem, fotbálkem apod., k dispozici je také lyžárna. Chata se nachází 750 m od lanovky (nástupní kabinka na vrchol Schatzberg).

Stravování: Plná penze (snídaně, oběd, dezert, večeře, čaj, káva, nealko nápoje) připravována podle principů 5-ti elementů, tedy energeticky vyvážená strava v souladu s ročním obdobím (splňuje principy makrobiotické, vegetariánské i veganské kuchyně). 

Doprava: Vlastní

Cena: 10 850 Kč/dospělá osoba, 8 850 Kč/děti od 10 – 15 let, 6 850 Kč/děti od 3 – 9 let, děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko)

Cena zahrnuje: 7x ubytování, plnou penzi vč. dezertů, nealko nápojů, ložní prádlo, závěrečný úklid, pobytovou taxu, internetové připojení

Rezervace a veškeré informace: http://www.zdrava-dovolena.cz/