Paní Dýně

Řasy Sushi Nori 100 ks
bez lepku
Cena s DPH 590 Kč
Skladem 15 ks
KOUPIT
Hmotnost 230 g
Země původu Jižní Korea
Sdílet

Výhodné balení 100 ks velkých plátků řasy nori.

Nori plátky používáme zejména k přípravě sushi rolek. Plátky jsou již opražené, tak je můžeme rovnou použít.

Použití: Řasu položíme na bambusovou rohožku tou hrubší stranou nahoru, rozprostřeme na ni uvařenou sushi rýži a náplň. Zarolovánímbambusové podložky vytvarujeme váleček, který pak krájíme na sushi kolečka. Návod a nákres postupu je na obalu.

Dále plátky řasy nori můžeme využít jako obyl sushi koulí (např. uvařená rýže a kosta tofu), menší kousky obalujeme v těstíčku a fritujeme jako tempuru. Ozdobně nastřihanou řasu můžeme dávat do salátů, polévek nebo jí zdobit naservírované jídlo.

Také je můžeme jen tak chroupat a tím tělu dodáváme řadu minerálů (doporučuje se maximálně 1 list denně pro dospělé a pracující s počítačem, pro děti půl listu). 

Nori má tu úžasnou schopnost, že umí odvádět z těla toxické a radioaktivní látky a usazeniny. Je mezi řasami jedním z nejbohatších zdrojů bílkovin (ve 100 g řasy 35 g bílkovin), obsahuje vitamíny A, B a C, a také vegetariány někdy postrádaný vit. B12, dále řadu minerálů a chlorofyl. Nori, jako všechny řasy, obsahuje hodně jódu. Také pomáhá při chudokrevnosti.

Složení: mořská řasa nori

Alergeny: žádné

Balení: 230g, 100 plátů

Dodavatel: SHIN s.r.o.

Komentáře k produktu
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

15.03.2015
Paní Dýně
Datum minimální spotřeby je uvedeno 15.7.2015
15.03.2015
myschka
Hezký den, prosím o uvedení datumu spotřeby balení, které bychom si teď rádi u vás objednali. Je to hodně kusů... V minulosti jsme od vás měli poloviční balení, myslím... Díky za zprávu! Michala