Paní Dýně

Sdílet
Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech - Září
24.09.2021 - 28.09.2021

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech

Termín: 24. - 28. září 2021

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 2.480 Kč/osoba

Zveme Vás na prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně).

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociální zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). Snídaně jsou bohatého formou bufetu (čaj/káva, miso-polévka, obilná kaše, vařená zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka). Pitný režim je v ceně. Po domluvě nabízíme možnost zakoupení zdravých domácích dezertů.

Ceny: 2.480 Kč, dítě 3-6 let: 1.800 Kč, dítě do 3 let (bez nároku na lůžko): strava 800 Kč. V ceně je zahrnuto: 4x ubytování, 4x plná penze. V ceně není zahrnuto: dezerty.

Pobyt začíná v pátek večeří a končí v úterý (státní svátek) obědem.

Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 1.480 Kč za osobu (1000 Kč dítě 3-6 let, 800 Kč dítě do 3 let). Doplatek uhradíte v hotovosti na místě. V případě nemožnosti konání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Těšíme se na Vás!

Reference z minulých víkendů:

„S víkendem jsme byli velice spokojení, nic nám nechybělo. Vyžití v okolí je mnoho a tak si myslím, že si každý může zvolit co chce. Jídlo bylo skvělé a všichni byli ochotní. Určitě rádi zase přijedeme..." (MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán, Institut celostní medicíny Praha)

„Nám se líbilo moc, chutnalo maximálně a určitě budeme doporučovat a klidně bychom přijeli zase. Ubytování obyčejné, ale dobré, vše čisté, pohoda. Byla to oáza klidu u Vás v Poříčí :-) " (Eva Cikrytová, web Jíme Jinak)

„S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Jídlo bylo bezvadné, chutnalo nám úplně vše. Prvně jsme byli na pobytu, kde nám uvařili podle zásad jak vaříme doma, a spokojenější bychom být asi ani nemohli. ... Spálené Poříči je bezvadná lokalita, ten víkend byl v podstatě moc krátký, takže určitě chceme přijet opětovně. Pobyt bych s radostí doporučila komukoli známemu. Štěstí se musí šířit dál :) " (Monika Z.)

„Pobyt u Vás se nám líbil, užili jsme si ho. Vyžití v místě bylo, měli jsme s sebou čtyř a půl letá dvojčata, takže rozhledna, skákací hrad a procházky - okolo je pěkná příroda. Uytování bylo dobré, cena přijatelná. Přijeli bychom znovu. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt a za to, že jste ho zorganizovala, vařila .... " (Pavla Š.)

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz