Paní Dýně

Sdílet
Letní dovolená se zdravou stravou v Brdech
18.07.2021 - 25.07.2021

Letní dovolená se zdravou stravou v Brdech

Termín: 18. - 25. července 2021

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 3.570 Kč/osoba

Zveme Vás na týdenní pobyt v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou bude připravovat Lenka Rojíková.

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko i celý plzeňský kraj je místo bohaté na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista či cyklista.

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

Strava zahrnuje polopenzi. Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů. Snídaně jsou formou bohatého bufetu (čaj/káva, misopolévka, obilná kaše, zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka). Při večeři podáváme polévku a hlavní chod. Nápoje jsou v ceně. Navíc nabízíme možnost zakoupení obědového balíčku a/nebo zdravého dezertu s sebou na výlety. Fotogalerie z minulého pobytu je níže.

Ceny: 3.570 Kč, dítě 3-6 let: 2.625 Kč, dítě do 3 let (bez nároku na lůžko): strava 980 Kč.

V ceně je zahrnuto: 7x ubytování, 7x polopenze. V ceně není zahrnuto: obědové balíčky a dezerty.

Pobyt začíná v neděli 18.7. večeří a končí v neděli 25.7. snídaní.

Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 1.820 Kč za osobu. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Těšíme se na Vás!

 

Reference z minulého pobytu:

„S víkendem jsme byli velice spokojení, nic nám nechybělo. Vyžití v okolí je mnoho a tak si myslím, že si každý může zvolit co chce. Jídlo bylo skvělé a všichni byli ochotní. Určitě rádi zase přijedeme..." (MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán, Institut celostní medicíny Praha)

„Nám se líbilo moc, chutnalo maximálně a určitě budeme doporučovat a klidně bychom přijeli zase. Ubytování obyčejné, ale dobré, vše čisté, pohoda. Byla to oáza klidu u Vás v Poříčí :-) " (Eva Cikrytová, web Jíme Jinak)

„S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Jídlo bylo bezvadné, chutnalo nám úplně vše. Prvně jsme byli na pobytu, kde nám uvařili podle zásad jak vaříme doma, a spokojenější bychom být asi ani nemohli. ... Spálené Poříči je bezvadná lokalita, ten víkend byl v podstatě moc krátký, takže určitě chceme přijet opětovně. Pobyt bych s radostí doporučila komukoli známemu. Štěstí se musí šířit dál :) " (Monika Z.)

„Pobyt u Vás se nám líbil, užili jsme si ho. Vyžití v místě bylo, měli jsme s sebou čtyř a půl letá dvojčata, takže rozhledna, skákací hrad a procházky - okolo je pěkná příroda. Uytování bylo dobré, cena přijatelná. Přijeli bychom znovu. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt a za to, že jste ho zorganizovala, vařila .... " (Pavla Š.)

 

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz