Paní Dýně

Sdílet
Intenzivní víkendový kurz vaření - základní
28.05.2021 - 30.05.2021

Intenzivní víkendový kurz vaření - základní

NOVÝ TERMÍN: 28. - 30. května 2021

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 4.300 Kč/osoba

Zvu Vás na intenzivní kurz vaření vyvážené stravy na základě makrobiotických principů, kde Vám mohu předat svoje znalosti a kuchařské zkušenosti ze svojí dvacetileté praxe.

Cílem tohoto kurzu je získat základní přehled o vyvážené stravě a naučit se ty nejdůležitější principy vaření a úpravy surovin. Kurz bude probíhat v malém kolektivu do 12 osob.

Co si z kurzu odnesete?

  • Probereme základní principy makrobiotické stravy.
  • Tematicky se zaměříme na obiloviny, luštěniny, polévky a dezerty bez cukru.
  • Naučíte se správně používat mořské řasy, sůl, sójovou omáčku, umeocet a miso pastu.
  • Založíme si úžasnou nakládanou zeleninu tzv. pickles, které si pak odvezete domů.
  • Budete u všech denních jídel (snídaně, oběd, dezert, večeře), které budeme společně připravovat, to znamená, že uvidíte i to, co se v knihách nedočtete.
  • Dostanete vytištěné informace a recepty.
  • A budu moc ráda, když se ode mne naučíte vařit s radostí a lehkostí a zároveň efektivně využívat čas strávený v kuchyni. Protože život není jen o vaření a nádobí, ale velmi důležité je, abychom si uměli udělat i čas na sebe, naše zájmy a rodinu ;-)

Ubytování je v podkroví zámku Spálené Poříčí v bývalých prostorách internátu střední školy a kurz vaření bude probíhat v kuchyni v objektu.

Strava zahrnuje plnou penzi včetně dezertu a pitného režimu

Cena kurzu: 4.300 Kč. V ceně je zahrnuto: 2x ubytování, 2x plná penze, kurz vaření (16 hodin). Pobyt začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem.

Záloha: Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 2.000 Kč za účastníka kurzu. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě.

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Vezměte s sebou rodinu nebo partnery! Spálené Poříčí a okolí nabízí spoustu krásných míst k pěším i cyklo-výletům. Cena pobytu bez kurzu: 1.360 Kč, dítě 3-6 let: 1.000 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 450 Kč).

Těším se na Vás ;-)

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz