Paní Dýně

Všeobecné podmínky

ZPŮSOBY PLATBY a CENY

Cenu za objednávku může zákazník uhradit třemi způsoby:

  • Hotově - pouze při osobním odběru (bez poplatků).
  • Převodem na účet - platební informace zákazník obdrží po potvrzení objednávky; zboží bude odesláno po přisání celé částky na náš účet (bez poplatků)
  • Dobírkou - za zboží zákazník zaplatí při jeho převzetí - částku lze kurýrovi přepravní služby uhradit platební kartou (PPL) nebo hotově (obojí 40 Kč s DPH). POZOR: Při zaslání balíku na vybrané místo PPL Parcelshop lze dobírku uhradit pouze hotově (tj. ne platební kartou)

Vaše objednávka bude vždy obsahovat daňový doklad, v případě platby v hotovosti navíc obdržíte i účtenku EET.

ZPŮSOBY PŘIJETÍ ZBOŽÍ A CENA ZA DOPRAVU

Objednané zboží lze získat třemi způsoby:

  • Českou poštou - účtujeme 80 Kč s DPH
  • Přepravní společností PPL - účtujeme 165 Kč s DPH
  • Osobní vyzvednutí - pouze po předchozí domluvě - zdarma
    • ve Spáleném Poříčí (Republikánská 273, Spálené Poříčí)
    • jiné, dle příležitosti

Objednané zboží dodáváme pouze v rámci České republiky. Doručení na Slovensko lze po domluvě řešit zasláním na nejbližší českou poštu službou Balík na poštu (165 Kč).

Českou poštou posíláme pouze zboží tiskovinového charakteru, pokud zásilka splní parametry doporučeného psaní.

Některé zboží (zejména volně vážené obiloviny, luštěniny a sirupy ve větších baleních) je naopak určeno jen k osobnímu odběru. Pokud budete chtít volně vážené zboží zaslat v balíku, bude vám automaticky účtován příplatek za přepravné 6 Kč / kg. Informace o případném příplatku najdete v detailu zboží a zákazník je o tom informován vždy při vkládání zboží do nákupního košíku (pokud se na něj vztahuje příplatek). Přehlédnutí informace o příplatku není důvodem k reklamaci objednávky.

DOPRAVA ZDARMA

Pokud hodnota zboží ve Vaší objednávce dosáhne částky 2200 Kč, přeprava bude ZDARMA. Doprava zdarma se vztahuje na základní přepravné (Česká pošta 80 Kč, PPL 165 Kč) a nevztahuje se na poplatek za dobírku (40 Kč) ani na případné příplatky za volně vážené zboží.