Paní Dýně

Vločkovač Eschenfelder
Cena s DPH 4790 Kč
Dostupnost Na objednávku
Dodací lhůta dodací lhůta je 1-2 týdny
KOUPIT
Sdílet

Velice kvalitní ruční vločkovač německé firmy ESCHENFELDER. S tímto vločkovačem si můžete kdykoliv připravit čerstvé vločky, ve kterých je zachováno vše, co obsahuje celé obilné zrno (na rozdíl od kupuvaných vloček). Velkou výhodou tohoto typu mechanického vločkování je, že při vlastním procesu nedochází ke zbytečnému rozdrcení či mletí zrn, využívá se procesu prasknutí zrna.

Komentáře k produktu
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

13.03.2012
Irce
Jsem opravdu mile překvapena. Dlouho jsem se rozmýšlela, představovala jsem si větší přístroj a taky těžší - asi jsem si to podvědomě srovnávala s mlýnkem na obilí. Rozhodně doporučuji - maximální spokojenost. Je příjemné, že v okamžiku mám čerstvě pomleté obilí či semena. Chtěla jsem trvalé připevnění a truhlář mi vymyslel způsob, aby to nemuselo držet dodaným úchytem na hraně desky. Máme tady ale kluky šikovný :-)
02.05.2011
ro.le
Já jsem zatím špaldu nebo žito nevločkovala, ale taková sušená naklíčená pšenice je po dvou provločkováních jako hladká mouka.
30.04.2011
Plinka
docela dlouho si říkám, že bych si taky nějaký vločkovač pořídila, ale chtěla bych kombinovaný i na mouku... jaká je ta mouka po dvojitém provločkování? opravdu hladká?
28.03.2011
ro.le
Markéto, úchyt na spodku stolu zabere jen 3,5 cm.
23.03.2011
marketa
Mám dotaz: jak velký prostor potřebuje vločkovač na úchyt ke stolu (o jaký kousek musí deska stolu přečnívat)? Předem díky za odpověď :-)
10.03.2011
Vendy
Také už tento vločkovač doma mám a jsem s ním maximálně spokojená :-) !
10.03.2011
ro.le
Já sama mám tento vločkovač doma a jsem s ním velmi spokojená. Když na něm obilí provločkuji dvakrát, mám čerstvě umletou mouku :-)
10.03.2011
ro.le
K vločkovači dostanete zdarma plátěný návlek, který ho chrání proti zaprášení v době, kdy ho nepoužíváme.
10.03.2011
ro.le
Vločkovač používáme na všechny druhy obilovin (kromě kukuřice), jemnější vločky získáme pomletím krátce namočených a oschlých zrn. Tento vločkovač umí bez problémů umlít i poměrně tvrdá zrna jako jsou kroupy, olejnatá semena (slunečnice, dýně, len, sezam), ale i mák a různá koření (např. kmín, fenykl apod.) Na trhu jsou i jiné, levnější, vločkovače, které toto neumí.