Paní Dýně

Důležité upozornění

V období letních prázdnin často vařím na pobytech, proto počítejte s delší dodací lhůtou Vašich objednávek (2-7 dní). Děkujeme za pochopení.

Miska Suribashi 17,5cm + Tlouk
Cena s DPH 440 Kč
Dostupnost 1 ks
Dodací lhůta 1-2 týdny
KOUPIT
Sdílet

Keramická miska s vnitřním rýhováním + dřevěný tlouk. Makrobiotická kuchyně se bez ní neobejde - používeme ji na drcení opražených semínek a míchání zálivek za pomoci kvalitního dřevěného tlouku. Je nenahraditelná při přípravě gomasia (slané dochocovadlo ze sezamu). Vyrobeno v Japonsku (Mitoku). Průměr misky: 17,5cm.

Komentáře k produktu
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

19.12.2015
dasak
Gomasio v misce 17,5 od Paní Dýně je perfektní. Miska je dostatečně velká. Dobře se čistí. Bylinky také bez problému. Větší nemá podle mne cenu pořizovat. Stejně nepřipravujete gomasio na dlouhou dobu. Skladuji v lednici.
15.12.2015
Paní Dýně
Ano máme, pošlete si objednávku.
14.12.2015
janavobo
Dobrý den, pokud dnes objednám 2 misky, prijdou mi jeste do Vanoc? Mate je skladem? Chtela bych je jako vanocni darek. Dekuji.
23.07.2014
Paní Dýně
Nemáme, ale mohla bych ji pro Vás sehnat. Pokud máte zájem, napište mi e-mail. Děkuji.
23.07.2014
jesterka
Dobrý den, máte misku i ve střední velikosti, tedy 25,5cm?
26.11.2013
Paní Dýně
Toto zboží je sice na objednávku, ale obvykle ve skladu pár misek mám. Já osobně používám tuto mnohými odzkoušenou misku, je velmi kvalitní, rýhy jsou mělké a dostatečně funkční na rozdrzení semínek. Nedokážu si představit, že by byly větší nebo hlubší - asi by to dalo větší námahu :-)
24.11.2013
unknown
Mám dilema.. Napsala jsem Ježíškovi ;) o suribasku a mám na Fleru jednu vyhlédnutou. Vevnitř má ale hrubší rýžky ve srovnání s touto. Netušila jsem, že ji lze sehnat i přes vás. Jen jsem docela nedočkavá a chtěla bych ji nelépe ještě dřív než pod stromeček a na tuto mističku se čeká 3 týdny. :( Nemáte někdo zkušenosti s jinýma miskama, zda rýhování uvnitř mističek nějak ovlivní výrobu gomasia?