Paní Dýně

Sdílet
Víkend se zdravou stravou v Brdech
07.06.2019 - 09.06.2019

Víkend se zdravou stravou v Brdech

Termín: 7. - 9. června 2019

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 1220 Kč/osoba

Zveme Vás na víkendový pobyt v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou a podle makrobiotických zásad bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně).

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociální zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře), která je v domluvený čas vydávána v jídelně přímo v budově zámku. Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů.

Snídaně jsou formou bufetu (čaj/káva, obilná kaše, vařená zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka). Při obědě a večeři je k dispozici voda s citronem nebo čaj. Po domluvě nabízíme možnost zakoupení domácích dezertů bez cukru a kávy v poobědním čase.

Ceny: 1220 Kč, dítě 3-6 let: 880 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 400 Kč).

V ceně je zahrnuto: 2x ubytování, 2x plná penze.

V ceně není zahrnuto: pobytová taxa.

Pobyt začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem, ale můžete si ho prodloužit do pondělí nebo přijet o den dřív...

Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení nevratné zálohy 720 Kč za osobu (480 Kč za dítě 3-6 let, 400 Kč za stravu pro dítě do 3 let).

Doplatek uhradíte v hotovosti na místě.

Těšíme se na Vás!

 

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz