Paní Dýně

Sdílet
Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech
25.09.2020 - 28.09.2020

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech

Termín: 25. - 28. září 2020

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 1.830 Kč/osoba

Zveme Vás na prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně).

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociální zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů. Snídaně jsou formou bufetu (čaj/káva, obilná kaše, vařená zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka). Při obědě a večeři je k dispozici voda s citronem nebo čaj. Po domluvě nabízíme možnost zakoupení zdravých domácích dezertů v poobědním čase.

Ceny: 1830 Kč, dítě 3-6 let: 1320 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 600 Kč).

V ceně je zahrnuto: 3x ubytování, 3x plná penze.

V ceně není zahrnuto: dezerty

Pobyt začíná v pátek večeří a končí v pondělí (státní svátek) obědem. Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení nevratné zálohy 1080 Kč za osobu. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě.

Těšíme se na Vás!

 

Reference účastníků a fotogalerie z minulého pobytu je zde: https://pani-dyne.cz/catering/pripravovane-akce/letni-dovolena-se-zdravou-stravou-v-brdech/103/

 

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz