Paní Dýně

Sdílet
Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech - Říjen
27.10.2022 - 30.10.2022

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech

Termín: 27. - 30. října 2022

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 2.490 Kč/osoba

Zveme Vás na prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně).

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek). 

Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) v rámci makrobiotické vyvážené stravy (vegan). Snídaně jsou formou bohatého bufetu (čaj/káva, misopolévka, obilná kaše, zelenina, sladká omáčka, domácí pečivo, pomazánka). Nápoje jsou k dispozici během jídel a jsou zahrnuty v ceně.

Pobyt začíná ve čtvrtek 27.9. večeří a končí v neděli 30.10. obědem.

Ceny: 2.490 Kč, dítě 3-6 let: 1.650 Kč, dítě do 3 let strava 600Kč (bez nároku na lůžko).
Celková cena je součtem ceny za stravu (1.440 Kč / 900 Kč 3-6 let / 600 Kč 1-3 roky - to platíte předem na fakturu Paní Dýně, s.r.o. což slouží jako "záloha") a ceny za ubytování (1.050 Kč / 750 Kč 3-6 let - to platíte v hotovosti při příjezdu).

V ceně je zahrnuto: 3x ubytování, 3x plná penze. V ceně není zahrnuto: dezerty.

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády ČR kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Na akci jsou zváni všichni - bez podmínek!
Těšíme se na Vás!

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz