Paní Dýně

Sdílet
Jarní detoxikační víkend s přednáškami
11.03.2022 - 13.03.2022

Jarní detoxikační víkend s přednáškami MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána

Termín: 11. - 13. března 2022

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 2.200 Kč/osoba

Co vás na tomto pobytu čeká?

  • jarní detoxikační vyvážená strava (bez lepku, makrobiotika, vegan)
  • 2 přednášky MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána z Institutu celostní medicíny v Praze (témata jsou Jarní strava, játra a Půsty a jak na ně)
  • ranní rozcvičky, jógové cvičení
  • ubytování na Zámku ve Spáleném Poříčí
  • doporučíme vám pohybové aktivity
  • dostanete vytištěné informace k jarní stravě, abyste mohli upravit jídelníček i doma a
  • těšte se i na malý dárek

Zveme Vás na jarní víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro Vás s láskou bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně).

Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek). Na tento víkend většinou jezdí jednotlivci, proto vás musíme ubytovat společně. Více informací k ubytování: https://zamekspaleneporici.cz/

Strava bude jarní, odlehčená (minimum tuků, bez pečiva) a plná zelených barev - přesně tak, jak to při jarní očistě má být. Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, dezert, večeře) v rámci makrobiotické vyvážené stravy (vegan). Snídaně jsou formou bohatého bufetu (nápoje, miso-polévka, obilná kaše, gomasio, semínka, 2 druhy tepelně upravené zeleniny, pickles, salát). Nápoje jsou k dispozici během jídel a jsou zahrnuty v ceně. 

Pobyt začíná ve pátek večeří a končí v neděli obědem.

Cena: 2.200 Kč/osoba
Celková cena je součtem ceny za stravu a program (1.500 Kč platíte předem na fakturu Paní Dýně, s.r.o. což slouží jako "záloha") a ceny za ubytování (700 Kč platíte v hotovosti při příjezdu).

Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády ČR kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Na akci jsou zváni všichni - bez podmínek!

*****

Nemáte čas celý víkend, ale rádi byste si poslechli přednášky? Přijďte tedy na večeři s přednáškou:

11.3.2022, 18:30 VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU (téma Jarní strava, játra) 300 Kč

12.3.2022, 18:30 VEČEŘE S PŘEDNÁŠKOU (téma Půsty a jak na ně) 300 Kč

Rezervace předem nutná.
Těšíme se na Vás!

Rezervace:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz