Paní Dýně

Sdílet
Intenzivní víkendový kurz vaření - pokračovací
08.11.2021 - 10.11.2021

Intenzivní víkendový kurz vaření - pokračovací

Termín: 8. - 10. listopadu 2021

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 4.100 Kč/osoba

Zvu Vás na pokračování intenzivního kurzu vaření vyvážené stravy na základě makrobiotických principů, kde Vám mohu předat svoje znalosti a kuchařské zkušenosti ze svojí dvacetileté praxe.

Cílem tohoto kurzu je prohloubení znalostí a zejména představení speciálních praktických postupů při přípravě zdravé stravy. Kurz bude probíhat v malém kolektivu do 12 osob.

Co si z kurzu odnesete?

  • Připomeneme si základní principy makrobiotické stravy.
  • Představíme si všechny dostupné mořské řasy a naučíme se je správně používat.
  • Naučíte se připravovat různé druhy nakládané zeleniny, tzv. pickles a lisované saláty.
  • Dostanete ode mne kvásek a společně vyzkoušíme základní recepty na chleba, placky a lívance.
  • Ukážeme si, jak se správně vyrábí domácí seitan a sladký fermentovaný dezert "amasaké", čímž při vaření ušetříte spoustu peněz.
  • Samozřejmostí je společné vaření a sezónní jídelníček.
  • Dostanete vytištěné informace a recepty.

Ubytování je v podkroví zámku Spálené Poříčí v bývalých prostorách internátu střední školy (společné sociální zázemí) a kurz vaření bude probíhat v kuchyni v objektu.

Strava zahrnuje plnou penzi včetně dezertů a pitného režimu (strava obsahuje lepek).

Cena kurzu: 4.100 Kč. V ceně je zahrnuto: 2x ubytování, 2x plná penze, dezerty a pitný režim, kurz vaření (16 hodin). Pobyt začíná v pondělí večeří a končí ve středu obědem.

Záloha: Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 2.000 Kč za účastníka kurzu. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě.

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

Vezměte s sebou rodinu nebo partnery! Spálené Poříčí a okolí nabízí spoustu krásných míst k pěším i cyklo-výletům. Cena pobytu bez kurzu: 1.400 Kč, dítě 3-6 let: 1.000 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 400 Kč).

Těším se na Vás ;-)

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz