Paní Dýně

Sdílet
Festival Miluj svůj život v Plzni
13.07.2018 - 15.07.2018

Ve dnech 13.-15.7.2018 se uskuteční v PLZNI v pořadí již 52. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

Chystá se zajímavý a pestrý program, v němž se vám představí zajímaví lektoři a témata. Chybět nebudou ani praktické pracovní dílny. Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.

Paní Dýně na tomto festivalu již 5. rokem zajišťuje občerstvení. U nás si pochutnáte na různých koláčích, dezertech a oblíbených pralinkách, ze slaného občerstvení nabízíme obložené bagety a chleby, placky a karbanátky. Ráno servírujeme i teplou snídani ve formě výživné obilné kaše. V době oběda se zasytíte teplým jídlem, kdy máme vždy výběr ze dvou polévek a dvou jídel. Osvěžit se můžete i vychlazeným salátem. Máme vždy i bezlepkové jídlo a naši nabídku doplňuje široký výběr teplých a studených nápojů.

Samozřejmě jako každý rok si můžete objednat zboží z našeho e-shopu a my Vám je na festival zdarma dovezeme!

program festivalu: http://www.festivalmilujsvujzivot.cz

fotky z loňska: http://pani-dyne.cz/catering/probehle-akce/festival-miluj-svuj-zivot-v-plzni/18/