Paní Dýně

Sdílet
ZDARMA Kvásek
vloženo 09.04.2020

V souvislosti s nouzovými opatřeními a nedostatkem kvasnic v obchodech jsme se rozhodli naučit vás upéct si kvalitní kváskový chleba. Zvýšíme tak naši soběstačnost a nezávislost na systému a navíc můžeme zlepšit i svoje zdraví. Od března 2020 Paní Dýně rozdává kvásek ve svém okolí a nyní se tento kvásek může dostat až k Vám domů.

Na pečení chleba není nic složitého, nemusíte mít vybavení jako v pekárně. Je potřeba mít doma troubu na pečení (nebo remosku). My vám dáme zdarma kvásek a vytištěný recept na základní chleba do formy. A vy zaděláte těsto z mouky, vody, soli a kmínu a upečete si váš první domácí chleba!

V receptu je detailně popsaný postup přípravy chleba, podle kterého to zvládne opravdu každý. Můžete i improvizovat a použít právě takovou mouku, kterou máte doma, nebo si udělat chleba více či méně celozrnný či semínkový... Z receptu se dozvíte i jak kvásek uchovat do dalšího pečení.

Podmínkou získání kvásku zdarma je registrace na webu Paní Dýně včetně souhlasu s odebíráním newsletteru. 

Máte o KVÁSEK ZDARMA zájem? Postupujte prosím takto:

1) Zaregistrujte se na našem webu, aby Vám v budoucnu neunikly žádné novinky, slevy na zboží a jiné akce. Ujistěte se, že jste během registraci zvolili souhlas s odebíráním newsletteru.

Registraci můžete provést zde: https://www.pani-dyne.cz/uzivatel/registrace

2) Když jste řádně zaregistrovaní, můžete si kvásek objednat přes náš e-shop. Za kvásek nic nezaplatíte! Zároveň u nás můžete nakoupit kvalitní bio mouky nebo třeba i potřebný kmín, semínka či mořskou sůl plnou minerálů.

Kvásek objednávejte zde: https://pani-dyne.cz/eshop/kvasek-zdarma/1009/

Každý uživatel si může objednat jen 1 ks kvásku zdarma. V nákupním košíku pak zvolte pro Vás nejvhodnější způsob dodání: službou PPL nebo osobní vyzvednutí u nás ve Spáleném Poříčí. A už se můžete těšit na váš první kváskový chleba. Budeme moc rádi, když se podělíte fotkou vašeho chleba v naší FCB skupině.

Upozornění: Kvásek zdarma dostanou jen řádně registrovaní uživatelé našich webových stránek!

FACEBOOKová skupina pro dotazy, vaše výtvory a zkušenosti: https://www.facebook.com/groups/2091163421030061/