Paní Dýně

Sdílet
ZÁKLADNÍ KURZ VAŘENÍ, 24. května 2018, 9:30 - 12:30
24.05.2018

Srdečně Vás zvu na kurz vaření, kde společně pronikneme do úplných základů přípravy harmonické stravy, která vychází z makrobiotických principů.

Tento kurz je určený pro úplné začátečníky nebo ty, kteří chtějí jen obohatit svůj jídelníček o nové potraviny a naučit se připravovat lehká veganská jídla.

Cílem kurzu je poznat a naučit se používat nové suroviny - obiloviny, luštěniny, olejnatá semínka, mořské řasy, kvašenou zeleninu apod.  Dále se dozvíte, jak si poskládat jídlo tak, aby tvořilo harmonický celek a prospívalo našemu tělu, aby nám nic nechybělo. Probereme energie potravin (jin, jang), jejich zásadotvornost a kyselotvornost a další aspekty, které nás ovlivňují. Naučíme se, jak správně upravovat zeleninu, aby nám prospívala.

Kurz má teoretickou (povídací) a praktickou část, kde Vám vše potřebné ukážu a společně si připravíme ukázkové obědové menu a dezert.

***

Budete potřebovat jen zástěru a psací potřeby. Pití budete mít celou dobu k dispozici a v závěru pak společně poobědváme to, co jsme uvařili.

Ke kurzu dostanete vytištěné základní informace.

***

Cena kurzu: 1000 Kč/osoba (min. 4 účastníci), platba 50% předem

Kurz probíhá ve Spáleném Poříčí, Republikánská 273 (Plzeň-jih).

Přihlášky na tel. 776 815 273 nebo e-mailu info@pani-dyne.cz